Ana Sayfa / İnternetten Para Kazanmak / Youtube Kanalındaki Toplam Video Sayısı Nasıl Öğrenilir?
youtube

Youtube Kanalındaki Toplam Video Sayısı Nasıl Öğrenilir?

Bir Youtube kanalı sahibisiyseniz yada rakibinizin kanalına dair bilgi toplamak istiyorsanız kanaldaki toplam video sayısını öğrenmek isteyebilirsiniz. Youtube’da kanal açanlar genellikle uzun süre video içerik ürettikten sonra geriye dönüp bakmak isterler… Kaç video yükledim, ne kadar izlendi, ne kadar yorum yapıldı gibi istatistiklere cevap bulmak hem moralimizi arttırır hem de gidişat hakkında fikir verir. Bazen de rakibin ne sıklıkla içerik ürettiğini görmek isteriz. Aynı soruları o kanal için de sorarız…

Youtube, izlenme sayısı gibi birçok istatistiği izleyiciler dahil herkese gösteriyor. Ancak tüm videoların sayısının kaç olduğunu öğrenmek için biraz çabalamak gerek. Ama merak etmeyin onun da basit birkaç yöntemi var. Bu yazıda sizlerle bu yöntemleri paylaşacağız. Size veya bir başkasına ait youtube kanalındaki toplam video sayısını kolaylıkla öğrenebileceksiniz.

Eğer sahibi olduğunuz bir kanalda toplam kaç video var bunu öğrenmek istiyorsanız “İçerik Stüdyosu” adı verilen sayfaya gidebilirsiniz. Bu sayfada videolarınız ve kanalınız hakkında çok detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Youtube sayfasında sağ üst köşedeki profil resminize tıklayıp İçerik Stüdyosu’nu seçmeniz yeterli. Ardından açılacak sayfada video sayınızı görebilirsiniz. Direk ulaşmak için tıklayın.

Yok eğer bir başkasının kanalında kaç video var bunu görmek isterseniz kanalın tam adıyla arama yapmanız yeterli. Ekranın en üstünde ortada bulunan arama kısmına kanalın adını yazın. Sonuçlar arasında istediğiniz kanalda kaç video var görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir