Ana Sayfa / Kremler / Madecassol Leke Kremi Kullananlar Merhem Hakkında Ne Yorumlar Yapıyorlar?
Madecassol yanık yara ve leke izi giderici merhem kullanan gerçek kullanıcıların krem hakkında edindikleri tecrübeye dayalı olarak yaptıkları yorumlar ve geribildirim görüşleri nelerdir?

Madecassol Leke Kremi Kullananlar Merhem Hakkında Ne Yorumlar Yapıyorlar?

Madecassol yanık yara ve leke izi giderici merhem kullanan gerçek kullanıcıların krem hakkında edindikleri tecrübeye dayalı olarak yaptıkları yorumlar ve geribildirim görüşleri nelerdir?

Cilt lekelerini geçirmekte bire bir etkili olan üstün faydalı yara ve yanık izi kremi giderici Madecassol merhem ; Centalla Asiatica bitkisinin özütünden elde edilen; hücre yenileyici özellikte, deriyi onararak yenileyen üstün etkili bir krem. Pomadın kullanım alanları ve Madecassol’ün cilde faydaları hakkında daha detaylı bilgi edinebileceğiniz Madecassol ne kremi? adlı yazıya baktıktan sonra, merhemin kullanıcılarının edindikleri tecrübeleri okuyarak, sizin için en uygun leke gidericinin hangisi olduğuna karar verebilirsiniz

İz ve Leke Giderici Madecassol Hakkında Gerçek Kullanıcı Görüşleri

Madecassol merhem kullanıcılarının krem hakkındaki geri bildirimleri genel olarak olumlu diyebilmekle beraber, kendi değerlendirmenizi sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz adına, Madecassol kullananların edindikleri hem iyi hem de kötü tecrübeleri sizlerle paylaşarak dürüst bir değerlendirmeye ön ayak olmak istedik.

Olumlu Görüşler:

 • Yıllarca yüzümdeki sivilcelerden kalma lekelerle mücadele ettim. Kullanmadığım krem kalmadı. Tüm paramı leke kremlerine harcadım desem yalan olmaz. Ne yazık ki birkaç ay öncesine kadar Madecassol ile karşılaşmamıştı. Böylesine üstün etkili bir kremin bu denli ucuz olması şaşırtırıcı. Herkese tavsiye ediyorum
 • Yüzümdeki güneş lekeleri ve çiller yüzünden yüzüm adeta tanınamaz hale geldi. Evde uyguladığım hiçbir yöntem işe yaramayınca bir de tıbbi bir krem deneyeyim diyerek Madecassol’ü satın aldım. Güneş lekeleri tamamen geçtiği gibi cilt rengim de açıldı sanki. Bronzluğum geçti adeta.
 • Kolumda ütü yanığından kalma büyük bir iz vardı. Bir sürü yanık kremi ve bolca zeytinyağı kullanmama rağmen yine de yanık derin olduğu için iz kaldı. Madecassol kullanmaya başlayana kadar kısa kollu bile giyemiyordum. Yanık izi henüz tamamen gitmedi ama kremi kullanmaya başlayalı daha anca 3 ay oldu ki neredeyse %80’i geçti diyebilirim. Keşke yıllarca beklemeseydim.
 • Sivilce izlerim adeta çukurlaşmış vaziyetteydi. Hem yanaklarımda hem de bacaklarımda olan sivilce izlerini tamamen söktü attı diyebilirim. Madecassol krem ile E Vitamini karıştırarak kullandım. Yüzüm bebek cildi gibi oldu maşallah!
 • Apandisit ameliyatı sonrası kasık bölgemdeki iz sigara kullanıyor olmamın da etkisiyle olsa gerek olduğu gibi kalmıştı. Madecassol sayesinde izin önemli bir kısmından kurtuldum. Allah icap ettirmesin bir daha ameliyat ve dikiş izim olacak olursa, hiç vakit kaybetmeden bu merheme başlayacağım.
 • Kızım koluna kaynar su döküldü ve birkaç damla da çenesine sıçramıştı. Kolundaki izler nasılsa kendiliğinden geçti ama yüzünde nokta nokta yanık izleri kalmıştı. Doktorumuzun önerisi üzerine Madecassol merhemi dikkatli bir şekilde birkaç ay kullandık. Yüzünde yanık izlerinden eser kalmadı.
 • Yaş almaktan kaynaklı alın şakak ve çene bölgemde ve el üstlerimde olmak üzere vücudumda yaygın lekeler oluşmuştu ve olduğumdan da yaşlı gözükmeme sebep oluyordu. Madecassol sağ olsun. Hepsi geçti gitti..

Olumsuz Görüşler:

 •  İnternetteki kullanıcı görüşlerini okuyarak bir hevesle koşup satın aldığım Madecassol krem ne yazık ki benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Krem yüzümü adeta yaktı ve derim kıpkırmızı oldu ve ardından da pul pul döküldü lekelerim resmen daha çoğaldı. Doktorunuz önermeden kafanıza göre almamanızı tavsiye ediyorum.
 • Sivilce izlerim için kullandım ancak derin izlerim için 4 haftalık kullanım sonunda en ufak bir değişiklik yaratmadığını görünce kullanmayı bıraktım çünkü oldukça kuvvetli ve riskli bir krem olduğu için zararının yararından çok olduğunu düşündüm.
 • Güneş lekelerimi geçirsin diye kullandığım krem, güneşe ilk çıktığım gün yüzümü ve omuzlarımı resmen cayır cayır yaktı ve bin beter etti. Sağdan soldan duyma bilgilerle böyle yoğun içerikli merhemleri kullanmayın derim. Meğersem kremi sürdükten sonra güneşe çıkmamam, gece uygulayıp sabah da güneş kremi sürmem gerekiyormuş ama eczacı da bir şey söylemedi. Yüzüm resmen mahvoldu parça parça yanık oluştu.
 • Madecassol ile Hametan’ı karıştırarak bir süre kullandıktan sonra kremim bitti ve bir süre alamayınca sadece Hametan ile devam ettim. Karışımdan fayda gördüğümü zannediyordum ama meğersem Madecassolün pek de bir etkisi yokmuş yüzümü kızartmak ve yakmak dışında. Hametan gerçekten iyi bir cilt onarıcı. Şimdi sadece onunla devam ediyorum.

 

Kremi kullanmayı düşünüyor ancak alternatiflerini de araştırmadan bir hamle yapmak istemiyorsanız, En İyi Leke Kremi Hangisi? konulu yazıdan,sivilce ve yara izlerini, cilt lekelerini gidermek için kullanabileceğiniz en etkili krem markalarını isimlerini ve kullanım alanlarını öğrenebilir, bazılarını Madecassol’e alternatif olarak bazılarını da kombine olarak kullanarak, leke tedavisinde maksimum başarı sağlayabilirsiniz.

Bunlara da bakabilirsin!

çatlak kremi

Piyasadaki En iyi 22 Çatlak Kremi

Hızlı ve aşırı kilo alıp verimine bağlı olarak, özellikle ergenlik dönemi ve hamilelik gibi özel …

2 Yorumlar

 1. Bende lekeler için kullanıyorum..ancak bu kremin özelliği zAten deriyi soymasi ..gece sürulecek bir krem bu ..sabah uyanır uyanmaz cilt yıkanacak ve evde dahi olsanız güneş kremi.kullanilmasi.laxim..

  • Dr. Manhattan

   aslında evde olursanız güneş kremi kullanmanıza lüzum yok elbette ancak gece kullanıp sabah yıkamak her daim iyi bir fikir 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir